Śląski polityk zawiedziony warszawską partią wybiera ŚPR
18 października 2018
0

Grono kandydatów Śląskiej Partii Regionalnej do rady miasta Katowice zasilił Jacek Piwowarczuk, dotychczas radny klubu PiS.

Wystartuje on jako „jedynka” w okręgu czwartym, obejmującym Załęską Hałdę, zachodnią część Brynowa, Osiedle Witosa i Osiedle Tysiąclecia. – Wybrałem ŚPR, gdyż jest to jedyny ruch oddolny, który rzeczywiście zajmie się pracą dla miasta już na poziomie dzielnicy – mówi Piwowarczuk.

Wybrałem ŚPR, gdyż jest to jedyny ruch oddolny, który rzeczywiście zajmie się pracą dla miasta już na poziomie dzielnicy – mówi Jacek Piwowarczuk (pierwszy z prawej).

Jacek Piwowarczuk to przedsiębiorca, wieloletni działacz społeczny, aktywista stowarzyszenia na rzecz osób niepełnosprawnych Akcent, współorganizator Maratonu Noworocznego „Cyborg” i biegu charytatywnego „Postaw na Lewka”. Do jego zasług zaliczyć można wsparcie mieszkańców przy rewitalizacji stawu Maroko na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach.

– Jesteśmy pewni, że doskonale odnajdzie się w zespole podobnych sobie regionalnych aktywistów, jakim jest ŚPR i będzie mógł w pełni ujawnić swój potencjał z pożytkiem dla wszystkich mieszkańców Katowic – mówi Marek Nowara, przewodniczący zarządu ŚPR, radny miasta Katowice.

Wiktoria Tombarkiewicz, kandydatka do Rady Miasta Katowice

Comments

comments